فایر فاکس

فایرفاکس موفق شد نام خودش را در فهرست گینس با عنوان بیشترین دانلود یک نرم افزار در ۲۴ ساعت یعنی ۸,۰۰۲,۵۳۰ بار در ۲۴ ساعت ثبت کند. تبریک به فایرفاکس دوست داشتنی!

در ضمن اگر در ثبت این رکورد به فایرفاکس کمک کردید مدرک خود را دریافت کنید.

 

 

فایرفاکس در یک اقدام جالب و بی سابقه تصمیم گرفته تا با یک برنامه ریزی مدون نام خودش رو در فهرست گینس ، به عنوان دارا بودن بیشتر دانلود در ۲۴ ساعت ثبت کنه.

Download Day - Farsi


خود تیم فایرفاکس اینطور میگه :

    زمزمه یک تعامل خوب ، درست؟ برای انتخاب شدن فایرفاکس به ثبت عنوان بیشترین تعداد دانلود یک نرم افزار در ۲۴ ساعت در فهرست گینس به عنوان روز دانلود ما رو همیاری کنید.
    - کار مشکلی نیست ، ما از شما نمیخواهیم که مثلا شمشیر ببلعید و یا تعادل ۳۰ تا قاشق رو روی صورتتون حفظ کنید ، اما چیزی که میخواهیم مایه هیبت و مباهات ماست
    - به هر حال ، تاریخ رسمی انتشار فایرفاکس ۳ در همینجا به زودی زده میشه.
    - پس به جمع ما بپیوندید و با ثبت التزام خودتون ما رو همیاری کنید.


این جمع آوری التزام دانلود بر اساس نام کشور هست و میتونه فرصت مناسبی برای کاربران ایرانی باشه تا بتوانند هم به روند استاندارد سازی مرورگرها کمک کنند و هم نام ایران رو به عنوان یکی از ملتزمین به برنامه های بازمتن ثبت کنند.
کافیه شما در این آدرس با زدن دکمه PLEDGE NOW نام کشور و آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید و سپس ایمیل ارسالی سایت رو Accept کنید
در حال حاضر که این متن رو مینویسم تعداد کاربران ایرانی که در این امر کمک کردند ۲۸ نفره و این خیلی عدد پایینیه.
همچنین این سایت یک سری دکمه ارجاع درون سایت قرارداده که با گذاشتن اون در سایتتون میتونید باز در این امر مشارکت بهتری داشته باشید. پیشنهاد خود خود سایت راههای کمک به این مسیر رو اینطور ذکر کرده

    برای کمک به برنامه دانلود ۲۰۰۸ شما میتوانید یک پارتی برای فایرفاکس ۳ میزبانی کنید یا دوستانتان را برای مشارکت در این امر دعوت کنید و یا یکی از دکمه های همیاری را در سایتتان قرار دهید.

لیست کاملی از دکمه های موجود در این آدرس موجود است که توصیه میکنم حتما اگر صاحب بلاگ هستید به این روند کمک کنید.


/ 0 نظر / 24 بازدید