گوگل و فایرفاکس پارسیک را مخرب میدانند!

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) موتور جستجوگر گوگل سایت پارسیک را به عنوان سایت مخرب میداند و به هنگام بازدید از این سایت عبارت "این وبگاه ممکن است به رایانه شما آسیب وارد نماید" را نمایش میدهد.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) موتور جستجوگر گوگل این عبارت را در زیر نتایج جستجوی وب سایت های که دارای کد و اسکریپت های مخرب هستند و تلاش میکنند اسکریپت های مخرب، malware، adware و برنامه های جاسوسی(spyware) را بر روی رایانه بازدیدکنندگان خود نصب کنند.

کاربران پس از ورود به پارسیک با صفحه ای که در آن نوشته شده "Reported Attack Site" روبرو می شود و توضیح داده است که اینگونه سایت ها سعی در نصب برنامه هایی دارند که بتوانند اطلاعات خصوصی شما را به سرقت ببرند، از رایانه ی شما در جهت حمله به دیگران استفاده کنند و یا به سیستم شما آسیب بزنند.

لینک خبر

پیش از این هم گوگل سایت های ایرانی رو مثل سایت مخابرات ایران ویروسی شناخته بود!
برای کسب اطلاعات کاملتر درباره این صفحه ها میتونید به سایت "استاپ بد ویر" به آدرس http://www.stopbadware.org/home/index برید.

 

/ 5 نظر / 20 بازدید
شهلا7

[گل]سلام خوبی؟؟؟خیلی اتفاقی به وبلاگت اومدم از تنوعش خوشم اومد خوشحال میشم پیشم بیای منتظرم[گل]

رها

سلام. توی سایت شما یه وبلاگ درست کردم ولی نمی تونم قالبشو بذارم .باید چکار کنم ؟ در ضمن می خواستم وبمو از بلاگفا به پرشین تغییر بدم.

وستا

ما بدبختیم.. دیگه بیشتر از این که هیچ جای دنیا آدم حسابمون نمیکنن؟

فرید

webloge manam hamintor virusi shenakhte shode bood, bad ye email be supporte google zadam azashoon khastam ke ye review dg ro site man bokonan alan ham dorost shode khodaro shokr:)[تایید]