ایرانسل در چهارمین سال

شنبه اول آبان ایرانسل به مناسبت چهارمین سالگرد تاسیس‌اش کنفرانس خبری را برگزار و از چند سرویس جدید و قابل توجه رو‌نمایی کرد.

مراسم با متنی که از بیانات آقای خامنه‌ای در دیدار با طلاب حوزه علمیه قم بود توسط آقای دزفولی مدیرعامل شرکت ایرانسل شروع شد. جالب بود... که عکسش را هم گرفتیم‌ :)

وسایل ارتباطیِ سریع

"امروز خوشبتانه وسایل ارتباطیِ سریع در اختیار همه هست، شما می‌توانید اینجا اقدامی بکنید، در آن‌طرف دنیا در همان ساعت از شما بشنوند و استفاده کنند.‪"

در این نشست هفت محصول و سرویس جدید ایرانسل معرفی شدند که شامل مودمUSBوایمکسایرانسلبههمراهسامانهتقویتکننده،شبکهخصوصیمجازی(‪VPN‬)،سرویسمنطقهطلایی،سرویسنقشهمجازیایرانسل(نما(،بانکداریهمراه،شارژالکترونیکیوارتقایخدماتدیتایایرانسل EDGE بودند.

Irancell New Product

تقریبن از حق نگذریم خبرهای خوب و مهمی در حوزه آی‌تی و آی‌سی‌تیِ ایران بودند، خاطرم هست وقتی زمزمه‌های عرضه GPRS بود چقدر ذوق داشتم و برام جذاب بود، همین‌طور وایمکس و خوبی‌اش به این است که هنوز این خبرها ادامه دارد. ایرانسل رو به دلیل آوردن فناوری‌های بروز در ایران و ایجاد فضای رقابتی بین اپراتورهای تلفن همراه و شرکت‌های تامین‌کننده اینترنت دوست دارم و ازش حمایت می‌کنم، هرچند گاهی اوقات اذیت می‌شویم و از داشتنش نالان...


تمبر اختصاصی یادبود چهارمین سالروز راه‌اندازی شبکه تلفن‌همراه ایرانسل

تمبر ایرانسل

 

پایین نوشت:

- مقداری عکس که حالت گزارش تصویری دارد در فیلکرم گذاشته‌ام ببینید.
- درباره این هفت سرویس حتمن پستی خواهم نوشت و مفصلن توضیح خواهم داد
.

 

/ 0 نظر / 89 بازدید